Twórcy Mass Effect 3, czyli ostatniej odsłony RPG-owej trylogii science-fiction wydanej w marcu bieżącego roku, nie pozwalają swoim użytkownikom na nudę. Dziś bowiem wydany został kolejny, trzeci już dodatek fabularny, który zapewni dodatkowe cztery godziny znakomitej rozrywki.

źródło: EA

Uzupełnienie o nazwie Omega dziś udostępnione zostało na konsolę Xbox 360 i komputery PC. Cena, jaką trzeba będzie za nie zapłacić, to odpowiednio 1 200 MSP lub 15 $ (opcjonalnie 1 200 punktów BioWare). W dniu jutrzejszym mamy też dostać dostęp do rozszerzenia w sieci PlayStation Network, gdzie zapłacić trzeba będzie za nie 15$.

Jak już wspomniano, dzięki Omega rozgrywka stanie się o cztery godziny dłuższa. Aby ją zakończyć główny bohater – Shepard – będzie musiał oczyścić tytułową stację z sił Cerberusa. Pomoże mu w tym turianka Nyreen Kandors i królowa piratów Aria T`Loak. Z ciekawych nowości będą też nowe lokacje oraz nowe jednostki walczące po siłach wroga, których wcześniej w trybie sieciowym spotkać się nie dało.

Comments are closed.