Star Wars w odcinkach…

The Walking Dead wyraźnie pokazał w jak dobrej formie jest obecnie studio Telltale Games i zamazał negatywne wrażenie jakie wywarł swoją grową adaptacją Jurajskiego Parku. Warto też spojrzeć na wcześniejsze dokonania developera – Tales of Monkey Island czy genialną seria „Powrotu do Przeszłości”. Wygląda na to, że odpowiedni pomysł i korzystna dla obu stron umowa pomiędzy nim,  a znaną marką to przepis na murowany sukces. W takim razie co powiecie na to, że ekipa planuje osadzić swoją kolejną grę w uniwersum Gwiezdnych Wojen!

Dan Connors jeden z pracowników Telltale Games, w rozmowie z Red Bull rzucił sobie od tak:

„Jako że nasze korzenie sięgają samego Lucas Arts, od samego początku byliśmy przekonani, iż dalibyśmy sobie radę z tak słynną marką jak Gwiezdne Wojny. Muszę przyznać, że od zawsze pragnęliśmy stworzyć tytuł bazujący na fantastycznej historii, jaką poznaliśmy np. w Halo czy Half-Life. Nie mówię oczywiście, że już pracujemy nad takim projektem, lecz bardzo chętnie zajęlibyśmy Star Wars.”

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem spokojny. Wyżej wymienione tytuły zapracowały (aż nad to) na duuuży kredyt zaufania z mojej strony…

 

źródło: ppe.pl

Comments are closed.