Nowa aktualizacja Playstation 4

W dniu dzisiejszym wszyscy posiadacze Playstation 4 mogą już pobrać najnowszą aktualizację systemową,oznaczoną numerkiem 1.70. Sony od kilku dni zapowiada ją jako największą w historii – czy rzeczywiście tak jest? Na oficjalnej stronie nowej konsoli pojawiła się już pełna lista nowinek, jakie dostarczy nam ten świeży kawałek kodu.

– SHAREfactory – aplikacja pozwalająca na łatwe przygotowywanie własnych filmików, teledysków i zwiastunów. Gracze mogą wykorzystywać przy tym muzykę importowaną z USB.

– Automatyczne ściąganie przed premierą – nie trzeba będzie już czekać na premierę tytułu na PS Store, by pobrać wszystkie potrzebne pliki. W przypadku wcześniejszego wykupienia gry, kilka dni przed jej premierą konsola będzie ściągać większość potrzebnych plików. Dzięki temu w momencie premiery możliwa będzie natychmiastowa rozgrywka, bez czekania na ściągnięcie plików.

– Opcja wyłączenia HDCP – opcja pozwoli np. na rejestrowanie dłuższych sesji gameplayowych przez hardware podłączony bezpośrednio przez HDMI.

– Opcja eksportu zapisanego gameplayu – gracze mogą bez problemów przenosić swoje screenshoty albo filmiki na nośniki USB.

– Streaming na żywo w HD – dostępna będzie jakość 720p. Będzie również można archiwizować sesje livestreamów, tak by oglądać je później.

– Nowe opcje SHARE – opcje pozwolą na lepsze określenie czy dzielić się ze znajomymi.

– Nowe ustawienia DualShocka 4 – gracze będą mogli decydować o jasności light bara (dostępne są trzy poziomy jasności diody).

– Łatwiejsze wyszukiwanie znajomych.

– Nowe opcje sortowania Trofeów.

– Wsparcie dla PayPal w PS Store.

– Więcej komend głosowych dla PS Camera

materiały prasowe

materiały prasowe

Sony wspomina a również o nowej aktualizacji firmware’u PS Vita (v3.15). Choć nie jest ona tak bogata jak opisywana wyżej łatka, to zaoferuje jedną dość istotną opcję. Od teraz bowiem możliwa będzie automatyczna rejestracja urządzenia, pozwalająca na wykrycie obu systemów połączonych z internetem. Tym samym dostęp do Remote Play będzie o wiele szybszy i bardziej komfortowy.

A ci, którzy jeszcze nie mają PS 4, a chcieliby się cieszyć grą na nim, mogą go kupić np. na Okazje.info.

Comments are closed.