Tegoroczną edycję Digital Dragons z pewnością można zaliczyć do udanych, nie tylko ze względu na liczbne prezentacje, ale i na ilość zaproszonych i obecnych na tej imprezie gości. Wśród nich nie zabrakło oczywiście Marcina Iwańskiego, który na miesiąc przed rozpoczęciem mocno wyczekiwanych targów E3 w Los Angeles powiedział, czego jeżeli chodzi o Wiedźmina 3: Dziki Gon możemy się spodziewać na początku czerwca:

Będziemy pokazywać Wiedźmina 3 na targach w bardzo duży sposób, nie za bardzo mogę zdradzić detale, ale będzie mega głośno[…]. Targi to największe wydarzenie w skali światowej, bo na E3 w Los Angeles są wszystkie media i są wszyscy, więc tak naprawdę każda większa gra buduje ten hype na E3 i na E3 lub tuż przed E3 go odpala, a potem go ciągnie jak najdłużej. Oczywiście mamy przygotowane dużo materiałów, będziemy pokazywać nowe części Wiedźmina, bardzo ekscytujące, wyglądające zajebiście! I to jest tyle co mogę powiedzieć. Przyjdzie E3 i wszyscy się dowiedzą o czym mówię.

źródło: gameinformer.com

źródło: gameinformer.com

To jednak nie koniec! Iwański Poświęcił również parę słów Dragon Age III Inkwizycja – jest to bowiem tytuł opierający się na podobnej mechanice, a co ważniejsze celujący w tych samych graczy. Zdaniem przedstawiciela CD Projekt miłośnicy wirtualnej rozgrywki i tak kupią oba tytuły.

Targetujemy się w najwyższą półkę, w 90+ jeśli chodzi o średnią ocen. Oczywiście to jest nasz cel, co będzie to krytycy i gracze ocenią. Ale my chcemy zrobić wszystko, żebyśmy nigdy nie mogli sobie powiedzieć – kurde, gdyby nie te 3 miesiące. Myślę, że to jest duży problem bardzo wielu gier. Mamy ten komfort, że możemy sobie na to pozwolić. 

I jak Wam się podoba takie założenie?

Comments are closed.