Sezon czas zacząć!

Za oknem robi się tak zimno, że wystawienie nosa za drzwi to ostatnia rzecz, jaką chcemy zrobić. Wychodzimy z domu i wracamy do niego kiedy jest jeszcze i już ciemno. Do tego coraz brzydsze widoki – spadające liście, deszcz i śnieg potrafią zdołować nawet największego optymistę. Prawdziwy raj! Dla kogo? Dla nas – graczy komputerowych. Bez żalu możemy spędzać czas przed komputerem lub telewizorem zagrywając się w ulubione gry, a nasza dziewczyna/żona/mama (niepotrzebne skreślić) nie będzie „strzelała fochów” już po kilkunastu minutach grania. Wielu z nas w jesienne/zimowe wieczory ma jednak inny problem – nie mamy gier, w które moglibyśmy grać.

fot. empik.com

fot. empik.com

Nic straconego! Aktualnie jest świetny czas dla amatorów interaktywnej rozrywki – wiele sklepów przygotowuje specjalne promocje na tytuły, które mają dopiero kilka miesięcy – dodatkowo możecie zaoszczędzić m.in. w sklepie internetowym Empiku na darmowej dostawie za zakupy powyżej 200 zł. Powodów takiego stanu jest kilka, m.in. tytuły, które miały premierę wiosną albo latem gorzej się sprzedają (to sezon ogórkowy dla graczy), dodatkowo zbliża się sezon świąteczny, a starsze gry, jeśli chcą rywalizować z nowościami, muszą posiłkować się argumentem ceny.

Na takich promocjach/obniżkach można kupić świetnie oceniane tytuły za nieduże pieniądze – przykładem może być przecena na produkty cenionej firmy Rockstar. Ja już zrobiłem zimowe zapasy – za 240 zł kupiłem 6 gier, które od zawsze chciałem ukończyć, w tym m.in. Call of Duty: MW 2 czy Batman: Arkham City. Ach, już nie mogę się doczekać pierwszych śniegów.

Comments are closed.