Najlepsze gry na święta: Playstation 4

W porządku, kupiłeś konsolę nowej generacji i to już jakiś czas temu, jednak przez większość czasu była ona jedynie niezwykle użytecznym magnesem na kurz. Odkładając na bok powody tego stanu rzeczy, spójrz poniżej – oto najlepsze tytuły w jakie możesz zagrać w trakcie przerwy świątecznej, to również doskonały prezent „dla niego” i jeszcze lepszy prezent  gwiazdkowy dla siebie samego.

Grand Theft Auto V

Nie ma chyba gracza, któremu magiczny skrót GTA jest obcy. Te trzy magiczne literki to masa wspomnień i jeszcze więcej minut, „zmarnowanych” przed ekranem monitora, głównie za sprawą doskonałego trybu  GTA Online zaimplementowanego w części trzeciej. Piata część powraca na konsole nowej generacji oferując nie tylko poprawioną oprawę graficzną, ale i masę pomniejszych innowacji. Magiczna rozdzielczość 1080p, ponad 150 nowych utworów muzycznych, nowe pojazdy i broń, a także specjalny tryb z widokiem z perspektywy pierwszej osoby to tylko wierzchołek góry lodowej. Gra w polskiej wersji językowej dostępna już teraz, wersja na PC trafi na rynek 27 stycznia 2015 roku.

brash-xmas-gtav1-1024x576

Alien Isolation

To propozycja dla tych, którzy lubią się bać. Choć premiera gry odbyła się na początku października, została ona nieco przytłumiona przez inne ukazujące się wtedy tytuły. Mimo to jest to nadal genialna produkcja skierowana nie tylko do tych, którzy z sentymentem przypominają sobie film Ridleya Scotta – Obcy: Ósmy pasażer Nostromo. Gra toczy się 15 lat po wydarzeniach znanych z filmu i oferuje potężny zastrzyk adrenaliny, przy każdym spotkaniu z… Gra dostępna w polskiej wersji językowej.

Comments are closed.