Fallout 4 oficjalnie zmierza na E3!

Targi E3  rozpoczną się już nie za niecałe dwa tygodnie, nic więc dziwnego, że maszynki plotkarskie weszły na wysokie obroty. Jakiś czas temu pojawiły się w sieci pierwsze informacje dotyczące nowego Fallouta. Bethesda już teraz rozpoczęła odliczanie, gracze otworzyli szampana, ale czy to  już czas na świętowanie?

Na stronie Fallout.Bethsoft.com pojawiły się bowiem magiczne cyferki odmierzające czas. Wydawca wrzucił ponadto odnośnik w każdym możliwym miejscu i wiele na to wskazuje, że czwórka faktycznie zostanie jutro zapowiedziana. Odliczanie zakończy się dokładnie o godzinie 16:00, więc do tego czasu możemy spekulować.Nie od dziś wiadomo, że ten rok ma być bardzo przełomowy dla Bethesdy. Wiemy już, że w Los Angeles pojawi się w tym roku nowy Doom, a co ważniejsze wydawca zaszczyci tegoroczną odsłonęimprezy po raz pierwszy w historii. Przypomnijmy, że rozpocznie się ona już 15 czerwca.

Bardziej dociekliwi fani znaleźli również wpis fallout4.com w kodzie strony i w momencie pisania tego newsa jest to najbardziej rozchwytywany tag w internecie. Czujecie już ten hype?

Comments are closed.