Premiera Rainbow Six: Siege przełożona!

Szykowaliście się pieniądze, lub co gorsza złożyliście zamówienie przedpremierowe na taktycznego Tom Clancy’s Rainbow Six Siege? Jeśli tak to musicie póki co obejść się smakiem. Francuzi z Ubisoft zdecydowali się na przesunięcie premiery. Na szczęście jednak, będzie nam dane zagrać jeszcze w tym roku. Oficjalna data premiery to teraz 1 grudnia 2015 roku. Przypomnijmy również, że już w przyszłym miesiącu odbędą się zamknięte beta testy, a kody z zaproszeniami powinny zostać wysłane drogą mailową już na początku przyszłego miesiąca.

Twórcy poinformowali również, że zamierzają ulepszyć dzieło i wydać dopracowany produkt. Nie była to łatwa decyzja, ale deweloperzy nie chcą zawieść fanów:

„Zdecydowaliśmy się przesunąć datę premiery Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege na 1 grudnia 2015 roku we wszystkich regionach. Nie była to łatwa decyzja, ale w oparciu o opinie, które otrzymaliśmy oraz na podstawie własnych testów, czujemy, że niezbędne są korekty i usprawnienia.”

Studio zamierza przebudować niemal całą grę, ponieważ w oficjalnej informacji pojawia się wzmianka o usprawnieniu doświadczenia płynącego z rozgrywki we wszystkich trybach, balans broni oraz gadżetów, a nawet zmiany w menu i interfejsie. Autorzy przewidują również pewne zmiany, na które zwrócą uwagę uczestnicy wspomnianej bety.

Comments are closed.