Sony pojawi się na Paris Game Week 2015

Mimo iż Sony odpuściło sobie tegorocznę imprezę spod znaku Gamescom, Japończycy nie zwalniają, wręcz przeciwnie. Zapowiedzieli oni właśnie walną konferencję podczas zbliżającego się nie ubłaganie Paris Game Week. Co więcej,  firma przedstawiła właśnie pierwsze szczegóły dotyczące tego wydarzenia.

Już 27 października o godzinie 18:00 odbędzie się specjalna konferencja Sony na Paris Games Week. Firma wcześniej zapowiedziała, że zamierza na show przedstawić kilka ważnych i znaczących ogłoszeń. Nie otrzymaliśmy jeszcze większych szczegółów, ale możemy spodziewać się ciekawego wydarzenia. Podobno to właśnie francuska impreza, była bezpośrednim powodem opuszczenia przez Sony targów w Kolonii.

Pamiętajmy również, że na początku grudnia, czeka nas kolejna wielka impreza z cyklu Playstation Experience. Czego możemy się zatem spodziewać w Paryżu? Ciężko póki co prognozować, choć jeśli wierzyć niedawnym plotkom – Project Morfeus jest już gotowy do premiery, a nie od dziś wiadomo, że Sony mocno stawia na to urządzenie.

Comments are closed.