Projekt Morfeusz coraz bliżej!

Jeśli wierzyć gadającym głowom z Sony, gogle wirtualnej rzeczywistości znane pod nazwą Project Morpheus mają pojawić się na rynku już w pierwszej połowie 2016 roku. Bardzo prawdopodobne jest to, że sprzęt ten zostanie zaprezentowany podczas targów Tokyo Game Show lub/i na imprezie znanej pod nazwą Playstation Experience, odbywającej się w grudniu. Ponadto twórcy postanowili nas uraczyć krótką historią dotyczącą tworzenia tego sprzętu.  Według nich, samo urządzenie zostało przygotowane z myślą nie tylko o graczach, ale i wszystkich miłośników Playstation oraz fanów nowych technologii.

Co ważniejsze jednak, gadżet ten umożliwia przygotowanie twórcom gier wyjątkowych produkcji, w które zainteresowani śmiałkowie dosłownie wsiąkną. Anton Mikhailov z Media Molecule jest nawet zdania, że gogle wirtualnej rzeczywistości pozwalają przygotowywać innowacyjne rozwiązania.

Wspomiany przeze mnie moment premiery znalał również oficjalne potwierdzenie z usta prezesa Sony, przez co możemy być pewni że przez najbliższe miesiące otrzymamy sporo informacji o projekcie Morfeusz.  Jeśli wierzyć plotkom urządzenie ma kosztować około 1500 złotych.

Comments are closed.