playstation 4 taniej

W ostatnich tygodniach fani Sony, którzy nie kupili jeszcze PS4 mogli się znowu poczuć jak mieszkańcy kraju Trzeciego Swiata. Niestety, w rozumowaniu producentów elektroniki, Trzeci Swiat to miejsce, gdzie ludzie, którzy zarabiając zdecydowanie mniej niż mieszkańcy Japonii czy USA muszą za ten sam produkt płacić więcej pieniędzy. Ot, taki luksus bycia Polakiem 🙂

Działo się tak, gdyż Sony obniżyła niedawno ceny na PlayStation 4 – najpierw w Japonii, a chwilę później w USA. Europa na ten przywilej musi czekać kilka tygodni dłużej. Na całe szczęście obniżka dosięgnęła również nas, a dzieje się to w najgorętszym momencie roku – przed Gwiadką. Możemy być więc pewni, że PS4 znajdzie się na liście TOP10 najpopularniejszych prezentów Anno Domini 2015. O jakiej obniżce mówimy?

Wcale niemałej, gdyż sugerowana cena spada z 399,99 EURO do 349,99 za wersję 500 GB oraz odpowiednio 50 EUR więcej za wersję z dyskiem 1 TB. Biorąc pod uwagę fakt, że w Polsce cena sugerowana to 1499 zł za uboższą wersję możemy się spodziewać, że od listopada kupimy ją za niecałe 1300 zł, a szczęśliwcy kupią ją nawet jeszcze taniej.

Kiedy poczujemy tą obniżkę? Już niedługo, a pierwsze „tąpnięcia” możemy już zaobserwować – dzień po ogłoszeniu decyzji przez Sony konsola pojawiła się w ofercie Biedronki – za 1699 zł mogliśmy ją nabyć w komplecie z 2 nowymi grami.

Jeśli myślicie o podarowaniu PS4 komuś najbliższemu lub zrobienie takiego prezentu samemu sobie, to polecamy zachować cierpliwość – maszynka do grania będzie tańsza już lada chwilę! Pięknie!

Comments are closed.