Gry z quicksaveonline.pl

Internetowe zakupy robię bardzo często – kupuję tak ubrania, buty, dobre alkohole i wiele innych rzeczy. Jest to wygodne i nie wymaga ode mnie chodzenia po sklepach, czego nie znoszę. Jednak zawsze miałem obawy co do kupowania online gier na PC, czy konsolę. Zniechęcało mnie zwłaszcza to, że płyty są dość delikatne i mogą ulec uszkodzeniu w czasie transportu, a nie każdy sklep solidnie zabezpiecza przesyłki. Jednak zmieniłem zdanie, gdy trafiłem na sklep quicksave.pl, gdzie ceny gier są znacznie niższe niż w tradycyjnych sklepach.

Pewnie niektórzy z Was znają ten sklep, bo można w nim dostać wiele gier w bardzo korzystnych cenach. Oferta Quicksave to gry na PC i różnego rodzaju konsole, a także CD-Key. Można tu też zamawiać gry jeszcze przed ich oficjalną premierą. Właściwie to zupełnie przypadkiem trafiłem do tego sklepu, szukając jakiejś gry w prezencie dla chrześniaka. Okazało się, że w tym sklepie jest całkiem spora oferta gier dla dzieci i to w korzystnych cenach, więc od razu zamówiłem kilka tytułów. Paczkę kurier dostarczył po dwóch dniach od zamówienia – naprawdę zaskoczyli mnie taką szybką wysyłką. W przesyłce były zamówione przeze mnie płyty w oryginalnych, zafoliowanych pudełkach, jeszcze pachnące nowością. W sklepie tak je zabezpieczyli, że nic im się po drodze nie stało.

Polecam sklep Quicksave wszystkim graczom, bo wybór gier jest naprawdę ogromny, a ceny lepsze niż w zwykłych sklepach. Zajrzyjcie przed zakupami na stronę programu Wiarygodne Opinie, gdzie swoje recenzje wystawiło ponad 1500 klientów tego sklepu.

Comments are closed.